Інформація щодо запису до груп "Еврики" на поточний рік публікується на головній сторінці нашого сайту та на нашій сторінці у Facebook.

Філіалів у математичного клуба "Еврика" у місті Харків, а також у інших містах України немає.

Якщо Ваша дитина в поточному році відвідувала наші заняття - то Вы зовсім не новачки :) Розклад занять та списки груп (якщо змінюється викладач) публикуються наприкінці серпня - на початку вересня й на установчні збори Вам приходити не потрібно.

Зарахування дітей посередині навчального року можливе при наявності вільних місць у відповідній групі.

Дошкільнята: це група дітей рівно за рік до школи. В основному там будуть діти 5 - 6 рочків. Але бувають діти й трішки старші, якщо вони не пішли до школи або діти, яким ось-ось виповниться 5, але які найвирогідніше підуть до школи через рік. Якщо буде зовсім легко/дуже складно, Вы ззавжди зможете обговорити подальші дії з вашим викладачем.

Наймолодші групи Еврики розраховані на дітей за рік до школи. Якщо Ви не збираєтесь віддавати дитину до 1 класу в наступному році, то із заняттями в Еврике варто почекати.

Зарахування посередині навчального року можливо при наявності вільних місць, а також із урахуванням того, чи буде дитині комфортно долучитися до вже сформованного колективу, рівня підготовки й інших важливих факторів. Звісно, краще долучатися до занять на початку навчального року.

Так, можете. Кожен рік "Еврика" набирає групи новачків у всі возрасні паралелі.

Групи новачків створені для засвоєння навчального материалу в комфортному темпі дітьми, які не мають спеціальної підготовки. Наші викладачі допоможуть вибрати групу, згідно рівню підготовки школяра.

Go to top